Category News

Dhe, ndërsa çmimet e biletave sezon kanë qenë të ngrira për sezonin e ardhshëm, Tottenham Hotspur Trustit mbështetësit ‘lëshoi ​​një deklaratë ku shprehnin biletat ndeshje merak ditë do të kushtojë përkrahësit jashtë pas vendimit për të rritur koston.

Dhe, ndërsa çmimet e biletave sezon kanë qenë të ngrira për sezonin e ardhshëm, Tottenham Hotspur Trustit mbështetësit ‘lëshoi ​​një deklaratë ku shprehnin biletat ndeshje merak ditë do të kushtojë përkrahësit jashtë pas vendimit për të rritur koston. Spurs janë aktualisht të tretë në Premier League, një pikë përpara rivalëve të Arsenalit dhe të përballet me Liverpoolin tjetër, pasi nuk fitoi në katër ndeshje në Premierligë.

Megjithatë, gjatë asaj drejtuar klubit të arritur në Champions League çerek-finale, duke mposhtur Borussia Dortmund dy në shtëpi dhe larg për të prodhuar një kravatë të gjitha-England kundër Manchester City.
Chelsea dëshiron të sjellë në Zinedine Zidane si menaxher për të zëvendësuar nën-presion Maurizio Sarri, sipas raporteve.

Klubi janë thënë të jetë e gatshme për të hendek shefin e tyre italiane pas vetëm tetë muajsh në krye, me një rënie mes të sezonit Duke parë Blues kaloj të gjashtë në tabelën e Premier Ligës. 3 Sarri është me të vërtetë duke luftuar në Chelsea dhe është favorite për të shkarkuar Sarri ka humbur edhe mbështetjen e dhomat e zhveshjes pas një sërë shpërthime në ekipin, me lojtarët thuhet se duke u lënë ‘habitur’ nga bosi ‘zgjedhjen e ekipit.

Sipas Sun, ka po rrite...

Read More